Obnova pracovných vzťahov mužov

Pracujem s mužmi, aby som našla ich silu.

Pridajte sa ku mne a nájdite svoju osobnú slobodu.

Volám sa Ben Goresky a som kouč a vyškolený poradca. Už 15 rokov pracujem s mužmi, ktorí chcú nájsť svoju ďalšiu úroveň slobody. Práca, ktorú robím s mužmi, je práca, ktorú som vykonal na sebe. Moje oblasti záujmu sú mužská práca, vzťahy a zotavovanie sa zo závislosti.

Pánska práca

PRIPRAVENÝ NA ZVÝŠENIE ÚROVNE?

Zrelý muž pozná sám seba hlboko. Je integrovaný so svojimi svetlými a temnými stránkami. Pozná svoju výhodu a vie, ako ju posilniť. Je spoľahlivý, žije podľa kódexu a má integritu. Predovšetkým stelesňuje svoj vlastný jedinečný prejav mužnosti.

 

Vo veku 30 rokov som sa rozhodol objaviť svoju osobnú mužnosť. Našiel som učiteľa a skupinu mužov, ktorí ma spojili s mojou pravdou, mojou silou a mojím telom. Našiel som v sebe Kráľa a stal som sa vodcom.

 

Teraz zdieľam túto prácu s ostatnými mužmi, aby som odovzdal slobodu, ktorú som našiel v Men's Work. Vytváram priestor pre mužov, aby preskúmali svoje hlbiny, odhalili Vedomého bojovníka a našli svojho Kráľa.

„Ben je ďalší level. Je to majster, ktorého zdatnosť sa dotýka mnohých disciplín a jeho životný oheň je nevyhnutne nákazlivý. Pomohol mi vstúpiť do vyššieho rádu mužského vedomia, po ktorom túži moderný svet. Pracovať s ním je ako získať bombu múdrosti, lásky a pravdy – všetko súčasne.“

 

Alex Olshonsky – technický riaditeľ, spisovateľ, tréner

„Ben je ďalší level. Je to majster, ktorého zdatnosť sa dotýka mnohých disciplín a jeho životný oheň je nevyhnutne nákazlivý. Pomohol mi vstúpiť do vyššieho rádu mužského vedomia, po ktorom túži moderný svet. Pracovať s ním je ako získať bombu múdrosti, lásky a pravdy – všetko súčasne.“

Alex Olšonskij

Vzťahový koučing

VEDOMÁ VZŤAHOVÁ PRÁCA PRE MUŽOV

Normálny vzťah nie je bez konfliktov. Vždy sú ťažké časy a to, ako sa v nich prejavujeme, určuje našu schopnosť fungovať vo vzťahoch.

 

Už 7 rokov študujem a praktizujem vzťahovú prácu s manželkou. Naučili sme sa veľa a zbierali nástroje od najlepších učiteľov. Na tejto ceste som sa naučila, akú hodnotu má nechať iných mužov, aby ma podporovali v mojom vzťahu.
Pravdou je, že sami to nezvládneme.

 

Pracujem s mužmi, aby som im dal nástroje na to, aby sa im darilo aj napriek výzvam romantických vzťahov. Pracujeme na dynamike pripútanosti, liečení rodičovských zranení, polarite, udržiavaní priestoru a vytváraní zmysluplnejšieho a hlbšieho spojenia v láske.

„Práca s Benom bola príjemná a otvorila oči. Jeho prístup a pohľad na to, ako vyzerá emocionálny, angažovaný partner, mi zachránil manželstvo. Odporučil by som ho každému mužovi, ktorý sa chce stať MUŽOM, akým mal byť.”

Ryan Pilgrim

Zotavovanie zo závislosti

NÁJDITE SKUTOČNÚ SLOBODU

Závislosť je jednou z najťažších podmienok na prekonanie. Napriek tomu so správnymi nástrojmi a správnymi prísadami ľudia nájdu cestu k zotaveniu. Našiel som tam cestu pred 15 rokmi a odvtedy sa liečim a rastiem. Preskúmal som viacero „úrovní“ zotavenia a teraz kráčam s mužmi, zatiaľ čo oni skúmajú svoje vlastné. Po práci v liečebných centrách po celej Severnej Amerike som vyskúšal a otestoval to najlepšie, čo funguje pri liečbe (a vyliečení) závislosti. Či už pracujete na počiatočných fázach triezvosti, 2. fáze zotavenia – nad rámec „programu“, alebo hľadáte hlboké liečenie pomocou rastlinných liekov, môžem vám pomôcť osvetliť cestu k rastu.

 

Aby som mohol viesť klientov pri zotavovaní sa zo závislosti, dobre poznám nasledujúce nástroje: 12-krokové programy, transpersonálna terapia, tieňová práca, holotropné dýchanie a rastlinné lieky.

„Štýl koučovania na rozdiel od väčšiny. Benova uzemnená mužská energia kombinovaná s hravým a prepojeným prístupom vo mne vždy vyvolávala pocit otvorenosti a pocitu, že bol starým priateľom. Svoju múdrosť by použil na to, aby ma „nepredal“ vo svojom koučingu, ale skôr aby ma inšpiroval a vyzval ma, aby som zostal oddaný svojim cieľom a skúšal nové veci. S jeho mentorstvom som dokázal odomknúť viac svojej vlastnej mužskej sily, aby som aktivoval a vytvoril bohatý život, o ktorý sa usilujem!“

 

Kyle Houseal